Tarantino’dan Uyarı: Spoiler Vermeyin

457

25 yılın ardadan sonra Cannes Film Festivali’ne katılan Tarantino’nun yeni filmi seyirciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood (Bir Zamanlar Hollywood’da) galası 72. Cannes Film Festivali’nde gerçekleşti. 25 yılın ardından yeniden Cannes Film Festivali’ne katılan Tarantino’nun yeni filmi seyirciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

 

Kırmızı halıda büyük ilgi gören başrol oyuncuları Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie gala gösteriminden önce Tarantino ve eşi Daniella Pick ile birlikte Festivalin bu yılki en uzun resepsiyonuna katıldı.

Galadan bir önceki gün seyircilere hitaben bir mektup yazan Tarantino spoiler verilmemesi için uyardı. Tarantino mektubunda şunları söylemişti;

“Ben sinemayı seviyorum, siz sinemayı seviyorsunuz. Bu, bir hikayeyi ilk kez keşfetme yolculuğu. Oyuncular ve tüm ekip, orijinal bir şey yaratmak için çok çalıştı ve ben sizden sadece bu filmi daha sonra izleyecek olanların filmle ilgili aynı deneyimi yaşamalarını engellemekten kaçınmanızı istiyorum”

Festival başkanı Thierry Frémaux da gösterim öncesi gazetecileri spoiler vermemeleri konusunda uyardı.

Türkiye’de 23 Ağustos’ta vizyona girecek olan Once Upon a Time in Hollywood (Bir Zamanlar Hollywood’da) filmi Cannes Film Festivali’nin yarışma kategorisinde bulunuyor.

72.Cannes Film Festivali yarışma kategorisinde yer alan tüm filmler, Alejandro Gonzalez Innaritu‘nun jüri başkanlığındaki ekip tarafından değerlendirilecek ve ödüller 25 Mayıs’ta yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz